Vítá Vás Tramping Club Westend založený v roce 1926 na základech osady Údolí hadrů, jejíž vznik se datuje kolem roku 1921.

Na těchto stránkách bychom vás rádi informovali o historii dávné, ale i té mladší. Dočtete se zde o plánovaných akcích, ať již sportovních nebo jiných, můžete zde zanechat vzkaz členům osadního výboru či svým kamarádům. Budeme postupně zveřejňovat fotografie spojené s osadním životem a proto velmi uvítáme vaše příspěvky.Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2020

Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2020

Srdečně zveme sportovce i diváky na OSADNÍ TURNAJ T. C. WESTEND V NOHEJBALU DVOJIC, který se bude konat v neděli 27. 9. 2020 v 10:00 na obou osadních hřištích T. C. Westend. Hodnotné ceny, občerstvení zajištěno.

Situace ohledně hokejbalového turnaje

Situace ohledně hokejbalového turnaje

36. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu o velikonoční neděli 12. 4. 2020 na hřišti Sokola Svinaře se RUŠÍ.

Omezující opatření přijatá vládou ČR sice končí 11. 4., ale předseda vlády avizoval, že 7. 4. požádá parlament o jejich prodloužení, takže šance, že by se mohl turnaj odehrát bez restrikcí, je takřka nulová.

Za rok snad už bude lépe a budeme se moci sejít ve Svinařích opět v tradičním termínu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 4. 4. 2021 v 10.00.

Sportu zdar a hokejbalu na Brdech zvlášť!

Dan Steidler

PF 2020

PF 2020

T. C. Westend Vám přeje klidné prožití letošních Vánoc a hodně štěstí do Nového roku 2020.

Mikulášská zábava - přidány fotky

Mikulášská zábava - přidány fotky

Připomínáme Mikulášskou zábavu pořádanou T. C. Westend v sobotu 30. 11. 2019 v hospodě U Menclů v Hatích. K poslechu a tanci hrají Kamarádi Staré řeky a hosté.

První várka fotek je k nalezení zde. Druhou várku naleznete na rajčeti.

Odpady 2020

Vážení osadníci, chataři a majitelé rekreačních staveb.

Podle zde zveřejněné vyhlášky OÚ Skuhrov se zvyšuje poplatek za odvoz a likvidaci komunálního odpadu v roce 2020 o 40% na 1000,– Kč. Kontejnery (pravděpodobně 2) budou umístěny prozatím na neznámých místech a nevíme, jak často budou vyváženy.

Pokud máte jakékoli připomínky nebo náměty, které by bylo možné využít při jednání s OÚ Skuhrov, pošlete je na e-mail: info@tcwestend.cz nebo je adresované T.C.Westend zanechte u obsluhy v hostinci U Menclů.

Vyhlášky od obce Skuhrov si můžete stáhnout zde a zde.

Výsledky nohejbalového turnaje 2019

 1. Paběrky
 2. Watto
 3. T.C. Westend – Čihátko
 4. T.C. Westend – Jirani
 5. Sacramento
 6. Jedláci
 7. Jack Daniel´s

Fotky jsou k nalezení zde.

Výsledky volejbalového turnaje 2019

Výsledky volejbalového turnaje 2019

 
 
 
 
 
 
 
 1. Westend
 2. Fůčové
 3. Vočem
 4. Bratrstvo
 5. Puma
 6. Paběrky
 7. Řevnice
 8. Halesa
 9. Vysočany
 10. Hrádek

Fotky k nalezení zde.

Mikulášská zábava 2019

Mikulášská zábava 2019

Mikulášskou zábavu pořádá T.C.Westend v sobotu 30.11.2019 v hospodě U Menclů v Hatích. K poslechu a tanci hrají Kamarádi Staré řeky a hosté.

Strom na hřišti

Strom na hřišti

Nedlouho před volejbalovým turnajem se zřítil na osadní hřiště vzrostlý dub. Přestože šlo ze strany majitele lesu o jasné zanedbání péče, museli osadníci sami polom odklidit a ještě majiteli za dřevo zaplatit. Všem, kteří se na úklidu hřiště podíleli Westend děkuje.

Strom na hřišti

Pozvánka na volejbalový turnaj 2019

Pozvánka na volejbalový turnaj 2019

Ahoj naši volejbaloví přátelé, kamarádky a kamarádi,
opět se blíží zářijový termín turnaje na Westendu. Chápeme, že mnoho z nás má i jiné starosti a radosti, a proto je obtížné sestavit družstva. Tak je tomu i nás, kde bývalí hráči odpadávají. Protože ale chceme udržet tradici tohoto krásného sportu, bojujeme se zarůstáním našich hřišť travou, připravujeme ceny, medaile a domlouváme občerstvení a pomocníky s akcí.
Počasí bohužel domluvit nedokážeme a musíme věřit, že bude příznivé jako v minulých letech. Vážíme si každé party, která si k nám chce přijet zahrát. Už teď se moc těšíme a posíláme propozice s pozvánkou.
Za osadní výbor Marko Čermák