Vítá Vás Tramping Club Westend založený v roce 1926 na základech osady Údolí hadrů, jejíž vznik se datuje kolem roku 1921.

Na těchto stránkách bychom vás rádi informovali o historii dávné, ale i té mladší. Dočtete se zde o plánovaných akcích, ať již sportovních nebo jiných, můžete zde zanechat vzkaz členům osadního výboru či svým kamarádům. Budeme postupně zveřejňovat fotografie spojené s osadním životem a proto velmi uvítáme vaše příspěvky.Strom na hřišti

Strom na hřišti

Nedlouho před volejbalovým turnajem se zřítil na osadní hřiště vzrostlý dub. Přestože šlo ze strany majitele lesu o jasné zanedbání péče, museli osadníci sami polom odklidit a ještě majiteli za dřevo zaplatit. Všem, kteří se na úklidu hřiště podíleli Westend děkuje.

Strom na hřišti

Pozvánka na volejbalový turnaj 2019

Pozvánka na volejbalový turnaj 2019

Ahoj naši volejbaloví přátelé, kamarádky a kamarádi,
opět se blíží zářijový termín turnaje na Westendu. Chápeme, že mnoho z nás má i jiné starosti a radosti, a proto je obtížné sestavit družstva. Tak je tomu i nás, kde bývalí hráči odpadávají. Protože ale chceme udržet tradici tohoto krásného sportu, bojujeme se zarůstáním našich hřišť travou, připravujeme ceny, medaile a domlouváme občerstvení a pomocníky s akcí.
Počasí bohužel domluvit nedokážeme a musíme věřit, že bude příznivé jako v minulých letech. Vážíme si každé party, která si k nám chce přijet zahrát. Už teď se moc těšíme a posíláme propozice s pozvánkou.
Za osadní výbor Marko Čermák

Nová "Dívčí" lávka

Nová "Dívčí" lávka

Stavba nové „Dívčí“ lávky v údolí Westendu na konci července 2019. Na fotkách není zachycen Jirka Novák.

dsc-0065

Zápis z osadní schůze T. C. Westend 2019

Zde naleznete zápis z osadní schůze T. C. Westend, konané dne 16. 6. 2019 od 10.00 hod v zasedací místnosti obecního úřadu v Hatích.

Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2019

Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2019

Srdečně zveme sportovce i diváky na OSADNÍ TURNAJ T. C. WESTEND V NOHEJBALU DVOJIC, který se bude konat v sobotu 28. 9. 2019 v 10:00 na obou osadních hřištích T. C. Westend. Hodnotné ceny i bohaté občerstvení bude zajištěno.

Výsledky hokejbalového turnaje 2019

Přikládám výsledky velmi vydařeného (VYSOKÁ SPORTOVNÍ ÚROVEŇ, BEZ ZRANĚNÍ, 6 týmů, krásné počasí, mnoho diváků) 35. ročníku Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu konaného opět ve Svinařích. Na dalších listech přiložené tabulky naleznete výsledky posledních 13 turnajů, tedy všech od roku 2007.

Historické záznamy mj. odhalí, že letošní král střelců, Milan Davídek ml., který nastřílel nevídaných 18 gólů (průměr 3 góly na zápas, ač vítězný tým Hatě/Westend rotoval v poli 10 hráčů) plus rozhodující nájezd, byl členem vítězného týmu Westendu již  v roce 2007, v necelých 9 letech… o vysoké úrovni turnaje svědčí fakt, že Drahlovicím ani opětovná účast nejlepšího obránce hokejbalové extraligy a juniorského mistra světa J. Hrabára nestačila k obhajobě trofeje. 

Díky všem za účast a za necelý rok se dle naší nedělní dohody sejdeme ve Svinařích opět v tradičním termínu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 12. 4. 2020 v 10.00.

Fotky Petra Živsy včetně mnoha minulých ročníků budou na http://petrz2.rajce.idnes.cz

Fotky od Lucky Boxanové k nalezení zde.

Sportu zdar a hokejbalu na Brdech zvlášť!

Dan Steidler

Výsledky hokejbalového turnaje 2019

Pozvánka na hokejbalový turnaj 2019

Pozvánka na hokejbalový turnaj 2019

Opět po roce zdravím příznivce podbrdského hokejbalu, je mi ctí Vás pozvat na již 35. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 21. 4. 2019 od 10:00 na hřišti Sokola Svinaře (stejné hřiště, jako v minulých 7 letech) u silnice nad rybníkem Žába – k dispozici WC, sprchy, chlazené pivo, občerstvení, dostatek (i zastřešených) laviček, hodnotné ceny.

Dan Steidler

PF 2019

PF 2019

T. C. Westend Vám přeje klidné prožití letošních Vánoc a hodně štěstí do Nového roku 2019.

Výsledky nohejbalového turnaje 2018

Výsledky nohejbalového turnaje 2018

Zde si můžete prohlédnout jak dopadl letošní turnaj v nohejbalu:

1. Watto
2. Mimoni
3. Paběrky
4. Zlaté údolí
5. Zagorky
6. TCW Jirani
7. TCW Čihátko
8. Pátek A
9. Pivní set
10. Jedláci
11. Pátek B
12. Pozvolná smrt

Pokračování tohoto článku »»»

Výsledky volejbalového turnaje

Výsledky volejbalového turnaje

Výsledky volejbalového turnaje na Westendu ze dne 8. 9. 2018:

1. Fůčové
2. Bratrstvo kočičí pracky
3. Westend
4. Sokol Vysočany
5 . Zlaté údolí
6. Halesa
7. Paběrky
8. Smetánka
9. Hradečáci
10. Panda