Vítá Vás Tramping Club Westend založený v roce 1926 na základech osady Údolí hadrů, jejíž vznik se datuje kolem roku 1921.

Na těchto stránkách bychom vás rádi informovali o historii dávné, ale i té mladší. Dočtete se zde o plánovaných akcích, ať již sportovních nebo jiných, můžete zde zanechat vzkaz členům osadního výboru či svým kamarádům. Budeme postupně zveřejňovat fotografie spojené s osadním životem a proto velmi uvítáme vaše příspěvky.Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu 2023 - výsledky

Přikládám výsledky zajímavého 37. ročníku Velikonočního turnaje T. C. Westend v hokejbalu konaného o velikonoční neděli 9. 4. 2023 ve Svinařích. Na dalších listech přiložené tabulky naleznete výsledky všech posledních 15 turnajů od roku 2007 (za covidu se 2 roky – 2020 a 2021 – nehrálo). Začátek turnaje ovlivnil kluzký povrch, který sice postupně vysychal, ale závěrečné boje o medaile již opět probíhaly za deště. Naštěstí však k zásadnějším zdravotním újmám nedošlo.

Suverénem turnaje byl obhájce titulu, sehraný tým Drahlovic, který si krom trofeje pro nejlepší tým odnesl i cenu pro nejlepšího brankáře (Jan Zálom, 11 obdržených gólů) a nejlepšího střelce (Marcel Nájemník, 9 gólů) – oba si tato prestižní individuální ocenění odnesli již počtvrté v kariéře.

Díky pravidelným tréninkům s drahlovickými se z loňské 4. příčky na stříbrnou posunul tým Skuhrova.

Tradičního rivala Drahlovic, loni 2. tým Westend/Hatě, oslabila absence několika opor, a tudíž úzký kádr. Za pomoci nové zámořské akvizice Michala Rambouska, který se stal druhým nejlepším střelcem turnaje se 6 góly, vyválčila sestava Westendu/Hatí alespoň bronz. V bráně k tomu přispěl výrazně zlepšeným výkonem v posledních zápasech, kdy nechal vzpomenout na svá nejlepší léta, mnohonásobný nejlepší gólman turnaje Mirek Šimonovský.

O bronz bojovaly i Halouny, které notně omladily a posílily kádr, čímž se propracovaly k nejlepšímu výsledku od roku 2018.

Smolařem turnaje byl silný domácí tým Svinař – v základní skupině Svinaře trápily i takřka neporazitelné Drahlovice, ale 3 zápasy prohrály o gól, takže ani suverénní výhra nad Skuhrovem jim nezaručila postup ze základní skupiny do boje o medaile – aby poslední v turnaji skončil tým s kladným skóre, to je vskutku nezvyklá situace.

Díky všem hráčům i divákům za účast, Sokolu Svinaře za zázemí, za necelý rok se sejdeme ve Svinařích opět v tradičním termínu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 31. 3. 2024 v 10.00 (poznamenejte si prosím, že toho dne se mění čas na letní J).

Fotky Petra Živsy včetně mnoha minulých ročníků budou na http://petrz2.rajce.idnes.cz

Sportu zdar a hokejbalu na Brdech zvlášť!

Dan Steidler

Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu 2023 - výsledky

Pozvánka na Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu 2023

Pozvánka na Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu 2023

Zdravím příznivce podbrdského sportu, je mi opět ctí Vás pozvat na již

37. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 9. 4. 2023 od 10:00 na hřišti Sokola Svinaře

Tradice pokračuje v moderním všesportovním areálu Sokola Svinaře o velikonoční neděli, hodnotné ceny i občerstvení jako vždy zajistíme.

Jak to vypadalo naposledy, tedy v roce 2022, se můžete podívat zde na fotkách Petra Živsy.

Zdravím všechny a těším se!
Dan Steidler

PF 2023

T. C. Westend Vám přeje klidné prožití letošních Vánoc a hodně štěstí do Nového roku 2023.

pf2023

Výsledky volejbalového turnaje T. C. Westend 2022

Výsledky volejbalového turnaje T. C. Westend (Memoriál Václava Krumlovského) 1. 10. 2022

1. Řevnice
2. Bratrstvo
3. T. C. Westend
4. Vysočany
5. Sokol Paběrky
6. Paběrky

Výsledky nohejbalového turnaje dvojic 2022

Výsledky tradičního nohejbalového turnaje dvojic na Westendu 24. 9. 2022, který se hrál poprvé jako „Memoriál Jardy Steidlera“:

1. Montana
2. Zlaté údolí
3. Krasavci
4. Jedle
5. Mops
6. Barrandov
7. Česťa + Bery
8. Nevím
9. Kladiva
10. Westend A
11. Westend – Čihátko
12. Hatě

Děkujeme všem za účast, díky přívětivému počasí si hráči i diváci užili fantastický nohejbalový den s řadou kvalitních výkonů.

Jaroslav Steidler

V hlubokém zármutku oznamujeme všem příbuzným a známým, že nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, tchán, dědeček a bratr, pan Jaroslav Steidler. Zemřel náhle v neděli 4. září 2022 ve věku 73 let.

S naším drahým zesnulým se rozloučíme v pondělí 12. září 2022 v 10.40 hodin v malé obřadní síni krematoria v Praze – Strašnicích.

Parte zde.

Výsledky nohejbalového turnaje trojic 2022

Výsledky turnaje v nohejbalu trojic na Westendu 18. 6. 2022:

1. Zlaté údolí

2. VKJ

3. Počernice

4. Kladiva / Veselí

5. Zagorky / Halesa

6. T. C. Westend​

7. TTT

8. Lopaťáci

9. PIM

 

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili, ať už jako hráči, organizátoři či fanoušci, bylo to super, fotky budou zanedlouho zde.

Připomínáme turnaj v nohejbalu dvojic na stejném místě 24. 9. od 9:30.

Pozvánka na volejbalový turnaj 2022

Pozvánka na volejbalový turnaj 2022

Osada T. C. WESTEND zve kamarády – sportovce na již tradiční volejbalový turnaj 17. září 2022

Turnaj se koná 1 km od hospody v obci Hatě (mezi Řevnicemi a Berounem) na lesních hřištích. V družstvu musí hrát alespoň 2 ženy. Prezentace proběhne v 9:00 hod. na hřišti, startovné 300 Kč/družstvo. Občerstvení je zajištěno na místě. V lese je možno přespat. Účast potvrďte z organizačních důvodů pokud možno do konce srpna mailem nebo na tel.: 605 567 309, 728 068 406
Těšíme se na Vaši účast! Za osadní výbor Marko Čermák
P. S. Vzhledem k nižší síti a účasti žen prosíme nechat ligové bijce doma. Děkujeme

Pozvánka na volejbalový turnaj 2022

Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2022

Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2022

Srdečně zveme sportovce i diváky na OSADNÍ TURNAJ T. C. WESTEND V NOHEJBALU DVOJIC, který se bude konat v sobotu 24. 9. 2022 v 9:30 na obou osadních hřištích T. C. Westend. Hodnotné ceny, občerstvení zajištěno.

Oficiální pozvánka ZDE.

Výsledky hokejbalového turnaje 2022

Výsledky hokejbalového turnaje 2022

Přikládám výsledky velmi vydařeného (VYSOKÁ SPORTOVNÍ ÚROVEŇ, BEZ ZRANĚNÍ, 5 týmů, krásné počasí, mnoho diváků) 36. ročníku Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu konaného po dvou covidem vynucených zrušeních (2020 a 2021) opět po 3 letech ve Svinařích. Na dalších listech přiložené tabulky naleznete výsledky posledních 14 turnajů, tedy všech od roku 2007.

Za spojený tým Westend/Hatě nastoupil vedle svého syna, nejlepšího střelce týmu, Milana Davídka ml., poprvé od roku 2011 i spoluzakladatel turnaje Milan Davídek st., který dokonce vstřelil i gól… Bránu týmu Westend/Hatě bohužel kvůli bramborové brigádě nehájil nejlepší gólman minulého ročníku Mirek Šimonovský, což bylo na výsledcích obhájce trofeje hodně znát… Nejlepší partii sehrál pořádající tým v semifinále, kde oplatil domácím Svinařím porážku ze základní skupiny a postoupil do finále.

Suverénem turnaje byl sehraný tým Drahlovic, který si krom trofeje pro nejlepší tým odnesl i cenu pro nejlepšího brankáře (Jan Zálom, 8 obdržených gólů), nejlepšího střelce (Jiří Hrabák 13 gólů, druhý nejlepší Jan Havel z téhož týmu 12 gólů) a vstřelil celkově nejvíce branek (neuvěřitelných 45).

Díky všem za účast a za necelý rok se sejdeme ve Svinařích opět v tradičním termínu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 9. 4. 2023 v 10.00.

Fotky Petra Živsy naleznete ZDE

Sportu zdar a hokejbalu na Brdech zvlášť!

Dan Steidler