Vítá Vás Tramping Club Westend založený v roce 1926 na základech osady Údolí hadrů, jejíž vznik se datuje kolem roku 1921.

Na těchto stránkách bychom vás rádi informovali o historii dávné, ale i té mladší. Dočtete se zde o plánovaných akcích, ať již sportovních nebo jiných, můžete zde zanechat vzkaz členům osadního výboru či svým kamarádům. Budeme postupně zveřejňovat fotografie spojené s osadním životem a proto velmi uvítáme vaše příspěvky.Jaroslav Steidler

V hlubokém zármutku oznamujeme všem příbuzným a známým, že nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, tchán, dědeček a bratr, pan Jaroslav Steidler. Zemřel náhle v neděli 4. září 2022 ve věku 73 let.

S naším drahým zesnulým se rozloučíme v pondělí 12. září 2022 v 10.40 hodin v malé obřadní síni krematoria v Praze – Strašnicích.

Parte zde.

Výsledky nohejbalového turnaje trojic 2022

Výsledky turnaje v nohejbalu trojic na Westendu 18. 6. 2022:

1. Zlaté údolí

2. VKJ

3. Počernice

4. Kladiva / Veselí

5. Zagorky / Halesa

6. T. C. Westend​

7. TTT

8. Lopaťáci

9. PIM

 

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili, ať už jako hráči, organizátoři či fanoušci, bylo to super, fotky budou zanedlouho zde.

Připomínáme turnaj v nohejbalu dvojic na stejném místě 24. 9. od 9:30.

Pozvánka na volejbalový turnaj 2022

Pozvánka na volejbalový turnaj 2022

Osada T. C. WESTEND zve kamarády – sportovce na již tradiční volejbalový turnaj 17. září 2022

Turnaj se koná 1 km od hospody v obci Hatě (mezi Řevnicemi a Berounem) na lesních hřištích. V družstvu musí hrát alespoň 2 ženy. Prezentace proběhne v 9:00 hod. na hřišti, startovné 300 Kč/družstvo. Občerstvení je zajištěno na místě. V lese je možno přespat. Účast potvrďte z organizačních důvodů pokud možno do konce srpna mailem nebo na tel.: 605 567 309, 728 068 406
Těšíme se na Vaši účast! Za osadní výbor Marko Čermák
P. S. Vzhledem k nižší síti a účasti žen prosíme nechat ligové bijce doma. Děkujeme

Pozvánka na volejbalový turnaj 2022

Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2022

Pozvánka na osadní turnaj dvojic TCW v nohejbalu 2022

Srdečně zveme sportovce i diváky na OSADNÍ TURNAJ T. C. WESTEND V NOHEJBALU DVOJIC, který se bude konat v sobotu 24. 9. 2022 v 9:30 na obou osadních hřištích T. C. Westend. Hodnotné ceny, občerstvení zajištěno.

Oficiální pozvánka ZDE.

Výsledky hokejbalového turnaje 2022

Výsledky hokejbalového turnaje 2022

Přikládám výsledky velmi vydařeného (VYSOKÁ SPORTOVNÍ ÚROVEŇ, BEZ ZRANĚNÍ, 5 týmů, krásné počasí, mnoho diváků) 36. ročníku Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu konaného po dvou covidem vynucených zrušeních (2020 a 2021) opět po 3 letech ve Svinařích. Na dalších listech přiložené tabulky naleznete výsledky posledních 14 turnajů, tedy všech od roku 2007.

Za spojený tým Westend/Hatě nastoupil vedle svého syna, nejlepšího střelce týmu, Milana Davídka ml., poprvé od roku 2011 i spoluzakladatel turnaje Milan Davídek st., který dokonce vstřelil i gól… Bránu týmu Westend/Hatě bohužel kvůli bramborové brigádě nehájil nejlepší gólman minulého ročníku Mirek Šimonovský, což bylo na výsledcích obhájce trofeje hodně znát… Nejlepší partii sehrál pořádající tým v semifinále, kde oplatil domácím Svinařím porážku ze základní skupiny a postoupil do finále.

Suverénem turnaje byl sehraný tým Drahlovic, který si krom trofeje pro nejlepší tým odnesl i cenu pro nejlepšího brankáře (Jan Zálom, 8 obdržených gólů), nejlepšího střelce (Jiří Hrabák 13 gólů, druhý nejlepší Jan Havel z téhož týmu 12 gólů) a vstřelil celkově nejvíce branek (neuvěřitelných 45).

Díky všem za účast a za necelý rok se sejdeme ve Svinařích opět v tradičním termínu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 9. 4. 2023 v 10.00.

Fotky Petra Živsy naleznete ZDE

Sportu zdar a hokejbalu na Brdech zvlášť!

Dan Steidler

Pozvánka na osadní turnaj trojic TCW v nohejbalu 2022

Pozvánka na osadní turnaj trojic TCW v nohejbalu 2022

Srdečně zveme sportovce i diváky na OSADNÍ TURNAJ T. C. WESTEND V NOHEJBALU TROJIC, který se bude konat v sobotu 18. 6. 2022 v 10:00 na obou osadních hřištích T. C. Westend. Hodnotné ceny, občerstvení zajištěno.

Pozvánka na hokejbalový turnaj 2022

Pozvánka na hokejbalový turnaj 2022

Zdravím příznivce podbrdského sportu, je mi po covidem vynucené dvouleté pauze ctí Vás pozvat na již

36. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 17. 4. 2022 od 10:00 na hřišti Sokola Svinaře (stejné hřiště, jako v celé minulé dekádě)!

Tradice pokračuje v moderním všesportovním areálu Sokola Svinaře u silnice nad rybníkem Žába – tekoucí voda, neprašný a neklouzavý povrch, WC, sprchy, chlazené pivo, dostatek (i zastřešených) laviček atd.

Tradičnímu termín o velikonoční neděli, která letos v kalendáři vychází hodně pozdě, snad bude přát i počasí. Hodnotné ceny i občerstvení jako vždy zajistíme.

Jak to vypadalo naposledy, tedy v roce 2019, se můžete podívat zde na fotkách Petra Živsy. Dramatické finále rozhodly až samostatné nájezdy, ten klíčový v podání extraligového borce v sestavě Hatí je k vidění zde.

Zdravím všechny a těším se!

Dan Steidler

Vichřice poničila lávku

Vichřice poničila lávku

Koncem října 2021 silný vítr vyvrátil velké množství stromů a jeden z nich poškodil osadní lávku přes potok u hřiště. Další bránil přístupu ke studánce. Několik osadníků lávku opravilo a cesty byly zprůchodněny.

Informace k žumpám

Schovávejte si doklady o vyvezení žumpy. Už brzy bez nich dostanete obří pokutu.

Máte na zahradě žumpu nebo septik? Určitě si pak nezapomeňte schovat letošní dokumentaci o jejich vývozu. V roce 2023 se totiž rozběhnou kontroly a na ně budete potřebovat dva roky stará potvrzení. Pokud je nebudete mít, můžete dostat tučnou pokutu.

Pokud máte na zahradě žumpu nebo septik, rozhodně si zkontrolujte, zda máte veškerou dokumentaci o jejich vývozu. Od letošního roku totiž platí nová povinnost pro majitele jímek – musí si nechávat dokumentaci o jejich vývozu.

První kontroly sice začnou za více než rok, kontroloři budou ale vyžadovat dokumentaci za předchozí dva roky, tedy i za ten letošní. „První kontroly celého dvouletého období bude možné provést od počátku roku 2023,“ potvrdila mluvčí ministerstva životního prostředí Dominika Pospíšilová.

Zdroj: https://tn.nova.cz/…-obri-pokutu

PF 2022

T. C. Westend Vám přeje klidné prožití letošních Vánoc a hodně štěstí do Nového roku 2022.

PF 2022